Sold
Goodview Garden Tower 4FLOOR 5FLAT 4
Registration Number:23112801140027
|Transaction Date:20/11/2023
PRN:A9952315
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MariaChan陳少瓊
DEPUTY MANAGER(E-337914)
Sold

1/1
PRICE
$3.2 M
Saleable Area
341sq.ft.
Buy $9,378 /sq.ft.
Gross Area
489sq.ft.
Buy $6,544 /sq.ft.
Building Age
35 Years
Transaction Date: 20/11/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1990-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,280
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
7 Hoi Chu Road