Leased
Grand Austin Tower 3aMedium Floor ZoneFLAT D
Transaction Date:15/02/2026
PRN:D2752967
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexisKong江永基
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-065911)
Leased

2/26
PRICE
$52,000
Saleable Area
871sq.ft.
Rent $60 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 15/02/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
691
Walking toAustinStation
4 Min(s)
Address/ Area
9 Austin Road West