Sold
The Visionary Tower 3FLOOR 37FLAT E
Registration Number:21051700330161
|Transaction Date:04/05/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

GigiLin林妙芝
ACCOUNT DIRECTOR(S-492675)
Sold

1/10
PRICE
$12.5 M
Saleable Area
986sq.ft.
Buy $12,678 /sq.ft.
Building Age
10 Years
Transaction Date: 04/05/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2015-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
18 Block(s)
Total Units
1,419
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
3 Ying Tung Road