Sold
The Papillons Tower 3FLOOR 10FLAT H
Registration Number:19112700180034
|Transaction Date:06/11/2019
PRN:D3447399
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DickyWong王健鵬
ACCOUNT DIRECTOR(S-662807)
PRICE
$5.38 M
Saleable Area
271sq.ft.
Buy $19,834 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 06/11/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
11 Block(s)
Total Units
857
Walking toTseung Kwan OStation
8 Min(s)
Address/ Area
21 Tong Chun Street