Sold
The Mediterranean Tower 3FLOOR 6FLAT C
Registration Number:16101201290028
|Transaction Date:30/09/2016
PRN:D3248251
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DickyWong王健鵬
ACCOUNT DIRECTOR(S-662807)
PRICE
$12.29 M
Saleable Area
888sq.ft.
Buy $13,834 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 30/09/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-09
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
297
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
8 Tai Mong Tsai Road