Sold
Seaside Sonata Tower 3High Floor ZoneFLAT F
Transaction Date:13/04/2026
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

CandyChow周敏湘
ACCOUNT SUPERVISOR(S-641355)
Sold

1/2
PRICE
$8.5 M
Saleable Area
507sq.ft.
Buy $16,766 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 13/04/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
876
Walking toSham Shui PoStation
7 Min(s)
Address/ Area
201-218 Hai Tan Street