Sold
Novum West Tower 3FLOOR 12FLAT C
Registration Number:18081700220049
|Transaction Date:07/08/2018
PRN:D3842691
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JennChan陳艷華
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-564300)
Sold

1/12
PRICE
$5.86 M
Saleable Area
195sq.ft.
Buy $30,065 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 07/08/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
645
Walking toHKUStation
1 Min(s)
Address/ Area
460 Queen's Road West