Sold
Novum West Tower 3FLOOR 7FLAT E
Registration Number:21092801780154
|Transaction Date:03/09/2021
PRN:D3842517
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SelinaHuang黃雪梅
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-504969)
Sold

9/16
PRICE
$9.5 M
Saleable Area
358sq.ft.
Buy $26,504 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 03/09/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
645
Walking toHKUStation
1 Min(s)
Address/ Area
460 Queen's Road West