Sold
Novum West Tower 3FLOOR 25FLAT B
Registration Number:25110600090019
|Transaction Date:30/10/2025
PRN:D3843185
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DannyChoi蔡永東
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-106811)
Sold

1/12
PRICE
$7.4 M
Saleable Area
294sq.ft.
Buy $25,182 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 30/10/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
645
Walking toHKUStation
1 Min(s)
Address/ Area
460 Queen's Road West