Leased
Grand Homm Tower 3Low Floor ZoneFLAT B
Transaction Date:08/04/2026
PRN:D4690147
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

VirginiaLam林少英
ACCOUNT DIRECTOR(E-146626)
Leased

1/8
PRICE
$62,000
Saleable Area
1,153sq.ft.
Rent $54 /sq.ft.
Building Age
5 Years
Transaction Date: 08/04/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2020-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
401
Walking toTo Kwa WanStation
14 Min(s)
Address/ Area
17 Sheung Shing Street