Sold
Vibe Centro Tower 2bFLOOR 30FLAT B
Registration Number:22032800780011
|Transaction Date:04/03/2022
PRN:D3635976
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/14
PRICE
$28.74 M
Saleable Area
841sq.ft.
Buy $34,188 /sq.ft.
Building Age
7 Years
Transaction Date: 04/03/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-10
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
930
Walking toKai TakStation
12 Min(s)
Address/ Area
9 Muk Ning Street