Sold
Uptown East Tower 2bFLOOR 21FLAT D
Registration Number:24050800760163
|Transaction Date:26/04/2024
PRN:D5971419
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AlexChiu趙日雄
ACCOUNT DIRECTOR(S-590008)
Sold

1/1
PRICE
$7.08 M
Saleable Area
428sq.ft.
Buy $16,554 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 26/04/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
807
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
55 Kwun Tong Road