Sold
Seanorama Tower 2bFLOOR 12FLAT G
Registration Number:17112201080105
|Transaction Date:03/11/2017
PRN:D3686408
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KtLau劉國東
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-534055)
Sold

1/2
PRICE
$19.06 M
Saleable Area
1,286sq.ft.
Buy $14,820 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 03/11/2017
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
454
Walking toWu Kai ShaStation
13 Min(s)
Address/ Area
1 Choi Sha Street