Sold
Uptown East Tower 2aFLOOR 15FLAT D
Registration Number:25033100830203
|Transaction Date:19/03/2025
PRN:D5968958
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
Sold

1/1
PRICE
$9.18 M
Saleable Area
560sq.ft.
Buy $16,393 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 19/03/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
807
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
55 Kwun Tong Road