Sold
The Grand Marine Tower 2aLow Floor ZoneFLAT B
Transaction Date:14/04/2026
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

RivkaYau邱嘉殷
DEPUTY MANAGER(E-423475)
Sold

1/11
PRICE
$9.08 M
Saleable Area
566sq.ft.
Buy $16,042 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 14/04/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
776
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Sai Shan Road