Sold
The Grand Marine Tower 2aFLOOR 10FLAT C
Registration Number:23090700240011
|Transaction Date:11/08/2023
PRN:D4684630
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

NeoTu杜師澤
ACCOUNT DIRECTOR(S-669067)
Sold

1/2
PRICE
$4.67 M
Saleable Area
300sq.ft.
Buy $15,560 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 11/08/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2021-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
776
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
18 Sai Shan Road