Sold
Seanorama Tower 2aFLOOR 18FLAT C
Registration Number:18022700790033
|Transaction Date:09/02/2018
PRN:D3685680
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SherriChan陳淑賢
ACCOUNT MANAGER(E-334974)
Sold

1/2
PRICE
$18.74 M
Saleable Area
1,152sq.ft.
Buy $16,272 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 09/02/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
454
Walking toWu Kai ShaStation
13 Min(s)
Address/ Area
1 Choi Sha Street