Sold
Seanorama Tower 2aFLOOR 9FLAT D
Registration Number:19042401580017
|Transaction Date:08/04/2019
PRN:D3685412
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

SherriChan陳淑賢
ACCOUNT MANAGER(E-334974)
Sold

1/2
PRICE
$17.66 M
Saleable Area
1,154sq.ft.
Buy $15,305 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 08/04/2019
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
6 Block(s)
Total Units
454
Walking toWu Kai ShaStation
13 Min(s)
Address/ Area
1 Choi Sha Street