Sold
Savannah Tower 2aFLOOR 17FLAT C
Registration Number:20080701560179
|Transaction Date:24/07/2020
PRN:D3338687
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieChing程美棋
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-018299)
Sold

1/4
PRICE
$6.5 M
Saleable Area
329sq.ft.
Buy $19,734 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 24/07/2020
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
13 Block(s)
Total Units
804
Walking toTseung Kwan OStation
8 Min(s)
Address/ Area
3 Chi Shin Street