Sold
One Victoria Tower 2aFLOOR 36FLAT H
Registration Number:24041202250445
|Transaction Date:14/03/2024
PRN:D5142774
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/7
PRICE
$24.39 M
Saleable Area
827sq.ft.
Buy $29,492 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 14/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,059
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
21 Shing Fung Road