Sold
Grand Austin Tower 2aFLOOR 6FLAT D
Registration Number:26031800150159
|Transaction Date:13/03/2026
PRN:D2750923
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

GregCheng鄭嘉力
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-497144)
Sold

1/3
PRICE
$20.6 M
Saleable Area
889sq.ft.
Buy $23,169 /sq.ft.
Building Age
11 Years
Transaction Date: 13/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
8 Block(s)
Total Units
691
Walking toAustinStation
4 Min(s)
Address/ Area
9 Austin Road West