Sold
Mount Pavilia Tower 23FLOOR 3FLAT A
Registration Number:25041001650185
|Transaction Date:27/03/2025
PRN:D3729720
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DonnaWong黃俊紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-683365)
Sold

2/11
PRICE
$9.5 M
Saleable Area
725sq.ft.
Buy $13,095 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 27/03/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-08
No. of Phases
-
No. of Blocks
27 Block(s)
Total Units
680
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
663 Clear Water Bay Road