Sold
Villa Lucca Tower 2FLOOR 3FLAT D
Registration Number:23121201630044
|Transaction Date:20/11/2023
PRN:D5491922
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JackNgai魏順清
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-420870)
PRICE
$19.15 M
Saleable Area
1,388sq.ft.
Buy $13,800 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 20/11/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
50 Block(s)
Total Units
262
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
36 Lo Fai Road