Sold
Twin Peaks Tower 2FLOOR 21FLAT F
Registration Number:18042002620198
|Transaction Date:21/03/2018
PRN:D2984589
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

AnnNg吳麗賢
ACCOUNT DIRECTOR(E-445007)
Sold

1/6
PRICE
$12.5 M
Saleable Area
819sq.ft.
Buy $15,260 /sq.ft.
Building Age
9 Years
Transaction Date: 21/03/2018
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2016-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
372
Walking toTseung Kwan OStation
5 Min(s)
Address/ Area
9 Chi Shin Street