Leased
The Quinn ‧ Square Mile Tower 2Low Floor ZoneFLAT D
Transaction Date:17/03/2026
PRN:D5508178
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
Leased

1/2
PRICE
$13,500
Saleable Area
209sq.ft.
Rent $65 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 17/03/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
614
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Sham Mong Road