Leased
The Quinn ‧ Square Mile Tower 2Medium Floor ZoneFLAT B
Transaction Date:08/04/2026
PRN:D5508850
Ricacorp/Holdings
PRIVATE RESIDENTIAL

FionaLin林遠清
ACCOUNT DIRECTOR(S-381656)
Leased

1/2
PRICE
$20,200
Saleable Area
328sq.ft.
Rent $62 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 08/04/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
614
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Sham Mong Road