Sold
The Quinn ‧ Square Mile Tower 2FLOOR 3FLAT K
Registration Number:25092301530295
|Transaction Date:08/09/2025
PRN:D5507816
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
Sold

1/2
PRICE
$7.88 M
Saleable Area
344sq.ft.
Buy $22,877 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 08/09/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
614
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Sham Mong Road