Sold
The Quinn ‧ Square Mile Tower 2FLOOR 19FLAT F
Registration Number:26042001820423
|Transaction Date:10/04/2026
PRN:D5509599
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FionaLin林遠清
ACCOUNT DIRECTOR(S-381656)
Sold

1/3
PRICE
$5.35 M
Saleable Area
255sq.ft.
Buy $20,956 /sq.ft.
Building Age
2 Years
Transaction Date: 10/04/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
614
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Sham Mong Road