Sold
The Quinn ‧ Square Mile Tower 2FLOOR 25FLAT D
Registration Number:24032801820032
|Transaction Date:12/03/2024
PRN:D5510278
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

VadaWong黃彥雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-511376)
Sold

1/2
PRICE
$5.37 M
Saleable Area
208sq.ft.
Buy $25,827 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 12/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
614
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
5 Sham Mong Road