Sold
Savannah Tower 2FLOOR 23FLAT B
Registration Number:21032300890066
|Transaction Date:12/03/2021
PRN:D3337089
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DonnaWong黃俊紅
ACCOUNT DIRECTOR(S-683365)
Sold

1/12
PRICE
$9.6 M
Saleable Area
490sq.ft.
Buy $19,601 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 12/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
13 Block(s)
Total Units
804
Walking toTseung Kwan OStation
8 Min(s)
Address/ Area
3 Chi Shin Street