Sold
Savannah Tower 2FLOOR 5FLAT A
Registration Number:21063001790130
|Transaction Date:18/06/2021
PRN:D3336223
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

DickyWong王健鵬
ACCOUNT DIRECTOR(S-662807)
Sold

1/8
PRICE
$12.25 M
Saleable Area
672sq.ft.
Buy $18,238 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 18/06/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
13 Block(s)
Total Units
804
Walking toTseung Kwan OStation
8 Min(s)
Address/ Area
3 Chi Shin Street