Sold
Savannah Tower 2FLOOR 19FLAT D
Registration Number:16090901740051
|Transaction Date:19/08/2016
PRN:D3336900
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MaggieChing程美棋
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(E-018299)
Sold

1/4
PRICE
$7.42 M
Saleable Area
512sq.ft.
Buy $14,490 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 19/08/2016
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2017-05
No. of Phases
-
No. of Blocks
13 Block(s)
Total Units
804
Walking toTseung Kwan OStation
8 Min(s)
Address/ Area
3 Chi Shin Street