Sold
Residence 88 Tower 2FLOOR 8FLAT D
Registration Number:25040102260150
|Transaction Date:21/03/2025
PRN:D2326934
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RingoYeung楊俊偉
ACCOUNT DIRECTOR(E-486332)
Sold

1/2
PRICE
$5.2 M
Saleable Area
519sq.ft.
Buy $10,023 /sq.ft.
Gross Area
671sq.ft.
Buy $7,750 /sq.ft.
Building Age
12 Years
Transaction Date: 21/03/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2014-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
352
Walking toYuen LongStation
11 Min(s)
Address/ Area
88 Fung Cheung Road