Sold
Park Nara Tower 2FLOOR 8FLAT H
Registration Number:15011502420264
|Transaction Date:19/12/2014
PRN:D1816276
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BellMok莫明雅
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-154816)
Sold

1/4
PRICE
$4.36 M
Saleable Area
544sq.ft.
Buy $8,021 /sq.ft.
Gross Area
701sq.ft.
Buy $6,220 /sq.ft.
Building Age
15 Years
Transaction Date: 19/12/2014
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2011-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
173
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
88 Hung Yuen Road