Sold
Oma By The Sea Tower 2FLOOR 9FLAT C1
Registration Number:21041200580164
|Transaction Date:31/03/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MeiKwok郭美儀
SENIOR ACCOUNT DIRECTOR(S-263518)
PRICE
$5.78 M
Saleable Area
463sq.ft.
Buy $12,492 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 31/03/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
517
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
166 Castle Peak Road Tai Lam