Sold
Oma By The Sea Tower 2FLOOR 15FLAT A9
Registration Number:21011800460010
|Transaction Date:05/01/2021
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

IreneTang鄧嘉麗
SENIOR ACCOUNT MANAGER(S-560233)
PRICE
$7.05 M
Saleable Area
471sq.ft.
Buy $14,966 /sq.ft.
Building Age
4 Years
Transaction Date: 05/01/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-04
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
517
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
166 Castle Peak Road Tai Lam