Sold
Hava Tower 2FLOOR 21FLAT D
Registration Number:25071801900072
|Transaction Date:11/07/2025
PRN:D6298693
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
PRICE
$5.25 M
Saleable Area
393sq.ft.
Buy $13,368 /sq.ft.
Building Age
< 1 Year
Transaction Date: 11/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
594
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
39 Shap Pat Heung Road