Sold
Hava Tower 2FLOOR 26FLAT H
Registration Number:25040302270059
|Transaction Date:28/03/2025
PRN:D6299135
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

FrankieLee李世裕
ACCOUNT DIRECTOR(E-435230)
PRICE
$3.95 M
Saleable Area
291sq.ft.
Buy $13,579 /sq.ft.
Building Age
< 1 Year
Transaction Date: 28/03/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
3 Block(s)
Total Units
594
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
39 Shap Pat Heung Road