Sold
Goodview Garden Tower 2FLOOR 32FLAT 7
Registration Number:25070200260012
|Transaction Date:17/06/2025
PRN:B7303457
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

KoraChu朱幸雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-481790)
Sold

1/1
PRICE
$3.63 M
Saleable Area
347sq.ft.
Buy $10,467 /sq.ft.
Gross Area
497sq.ft.
Buy $7,300 /sq.ft.
Building Age
35 Years
Transaction Date: 17/06/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1990-07
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,280
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
7 Hoi Chu Road