Sold
Goodrich Garden Tower 2FLOOR 4FLAT D
Registration Number:21111602370016
|Transaction Date:29/10/2021
PRN:B0012708
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

RubyWong黃彩雅
ACCOUNT DIRECTOR(S-423610)
PRICE
$5.43 M
Saleable Area
513sq.ft.
Buy $10,576 /sq.ft.
Gross Area
707sq.ft.
Buy $7,680 /sq.ft.
Building Age
33 Years
Transaction Date: 29/10/2021
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1993-02
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
600
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
9 Leung Tak Street