Sold
Chill Residence Tower 2FLOOR 12FLAT A
Registration Number:26010900870290
|Transaction Date:16/12/2025
PRN:D5660305
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

LinaTsoi蔡宝仙
ACCOUNT MANAGER(S-588010)
Sold

1/2
PRICE
$12.07 M
Saleable Area
730sq.ft.
Buy $16,535 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 16/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2025-01
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
634
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
29 Ko Chiu Road