Sold
Cetus‧square Mile Tower 2FLOOR 11FLAT L
Registration Number:24041700540018
|Transaction Date:22/03/2024
PRN:D4142281
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyWong黃家欣
ACCOUNT DIRECTOR(S-451084)
Sold

8/15
PRICE
$3.53 M
Saleable Area
193sq.ft.
Buy $18,290 /sq.ft.
Building Age
6 Years
Transaction Date: 22/03/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2019-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
514
Walking toOlympicStation
4 Min(s)
Address/ Area
18 Ka Shin Street