Sold
Bailey Garden Tower 2FLOOR 15FLAT C
Registration Number:25041700211080
|Transaction Date:10/04/2025
PRN:B6483194
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MayLam林美貞
ACCOUNT DIRECTOR(S-231413)
Sold

1/1
PRICE
$5.85 M
Saleable Area
476sq.ft.
Buy $12,296 /sq.ft.
Gross Area
611sq.ft.
Buy $9,574 /sq.ft.
Building Age
31 Years
Transaction Date: 10/04/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
1995-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
2 Block(s)
Total Units
432
Walking toTo Kwa WanStation
8 Min(s)
Address/ Area
23 Bailey Street