Sold
Uptown East Tower 1bFLOOR 19FLAT E
Registration Number:26011301510052
|Transaction Date:30/12/2025
PRN:D5966983
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/1
PRICE
$7.76 M
Saleable Area
469sq.ft.
Buy $16,548 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 30/12/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
807
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
55 Kwun Tong Road