Sold
The Pavilia Bay Tower 1bFLOOR 53FLAT C
Registration Number:23050800180052
|Transaction Date:02/05/2023
PRN:D3568296
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL
PRICE
$13.08 M
Saleable Area
645sq.ft.
Buy $20,287 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 02/05/2023
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
983
Walking toTsuen Wan WestStation
4 Min(s)
Address/ Area
51 Wing Shun Street