Sold
One Victoria Tower 1bFLOOR 11FLAT A
Registration Number:22053102140030
|Transaction Date:19/05/2022
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/7
PRICE
$10.86 M
Saleable Area
454sq.ft.
Buy $23,914 /sq.ft.
Building Age
3 Years
Transaction Date: 19/05/2022
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2022-06
No. of Phases
-
No. of Blocks
5 Block(s)
Total Units
1,059
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
21 Shing Fung Road