Sold
Uptown East Tower 1aFLOOR 33FLAT D
Registration Number:25060400150124
|Transaction Date:21/05/2024
PRN:D5965634
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

BonnieChang鄭惠芳
ACCOUNT DIRECTOR(E-443952)
Sold

1/1
PRICE
$7.56 M
Saleable Area
470sq.ft.
Buy $16,083 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 21/05/2024
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
807
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
55 Kwun Tong Road