Sold
Uptown East Tower 1aFLOOR 30FLAT D
Registration Number:25052000250080
|Transaction Date:06/05/2025
PRN:D5965481
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

MonicaHeung香巧雲
ACCOUNT DIRECTOR(S-363939)
Sold

1/1
PRICE
$7.49 M
Saleable Area
470sq.ft.
Buy $15,938 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 06/05/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
807
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
55 Kwun Tong Road