Sold
Uptown East Tower 1aFLOOR 25FLAT B
Registration Number:25072301840208
|Transaction Date:04/07/2025
PRN:D5965294
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

JoeyHu胡琴鳳
PRINCIPAL ACCOUNT DIRECTOR(S-290367)
PRICE
$8.34 M
Saleable Area
527sq.ft.
Buy $15,833 /sq.ft.
Building Age
1 Years
Transaction Date: 04/07/2025
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2024-11
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
807
Walking To MTR Station
-
Address/ Area
55 Kwun Tong Road