Sold
The Pavilia Bay Tower 1aFLOOR 32FLAT D
Registration Number:26020901600141
|Transaction Date:22/01/2026
PRN:D3564497
Land Registry
PRIVATE RESIDENTIAL

ElaineHsiao蕭映純
ACCOUNT DIRECTOR(S-084985)
Sold

1/5
PRICE
$18.7 M
Saleable Area
1,038sq.ft.
Buy $18,021 /sq.ft.
Building Age
8 Years
Transaction Date: 22/01/2026
Estate Overview
Date of Occupation Permit
2018-03
No. of Phases
-
No. of Blocks
4 Block(s)
Total Units
983
Walking toTsuen Wan WestStation
4 Min(s)
Address/ Area
51 Wing Shun Street